Laudacje Studenckie 2018 #StudioAccantus

24 Maja 2018, 18:30 (Czwartek)

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Studio Accantus

Na gali finałowej tegorocznych Laudacji Studenckich wystąpi zespół Studia Accantus! 

W skład zespołu wejdą wokaliści: Małgorzata Kozłowska, Natalia Piotrowska, Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk oraz pianistka - Katarzyna Mazurkiewicz.

   

Małgorzata Kozłowska - studentka Akademii Teatralnej w Warszawie wydz. Aktorstwo Dramatyczne. Laureatka I Nagrody na XII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym dla studentów Szkół Teatralnych "Śpiewająca Maska" w Sankt Petersburgu. Udzieliła głosu do wielu animowanych bajek, zagrała w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, między innymi w serialu "Krew z krwi". 

Paweł Izdebski - wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Absolwent wydziału wokalno-rozrywkowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. Ma za sobą występ na takich festiwalach jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA. Był uczestnikiem telewizyjnego show Bitwa na Głosy, w którym reprezentował drużynę Natalii i Pauliny Przybysz. W 2017 wydał swój pierwszy mini-album "Książę Naiwności". Od trzech lat jest wokalistą Studia Accantus.

   

Natalia Piotrowska - aktorka i wokalistka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim. Jeszcze jako studentka zagrała główną rolę żeńską w musicalu "Wonderful Town" w reż. K. Knurka wystawianym w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej (Ruth Sherwood). Jej rolą dyplomową była postać Soni w musicalu "Godspell" w reż. R. Gosławskiej. Odtwórczyni takich ról jak: Balladyna w "Balladyna'68" (Teatr na Plaży w Sopocie), Maria w "ABBA Club" (Teatr Palladium w Warszawie), Serena i Enid w "Legalnej blondynce" (Teatr Variete w Krakowie). Od 2015 roku związana z Teatrem Rampa w Warszawie, gdzie gra obecnie w 3 produkcjach teatru: "Rapsodia z demonem" (Ida), "Jesus Christ Superstar" (Maria Magdalena) oraz "Kobiety na skraju załamania nerwowego" (Marisa). Od 2013 roku jest jedną z solistek Studia Accantus, z którym zagrała wiele koncertów i recitali.

Kuba Jurzyk - wszechstronny i pełen energii wokalista. Finalista IV edycji programu X Factor. Udziela się jako aktor głosowy współpracując m.in. z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach. Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie. Koncertuje po całej Polsce. Ze Studiem Accantus związany jest od 5 lat.

 

Kasia Mazurkiewicz - absolwentka klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera oraz klasy skrzypiec w POESM nr 1 w Warszawie. Ukończyła z Wyróżnieniem czteroletni kurs Improwizacji Fortepianowej w Fundacji "Bednarska" w klasie prof. S. Esztenyiego. Laureatka nagród takich jak Nagroda Specjalna dla Akompaniatora na Festiwalu Piosenki Jeremiego Przybory w Kutnie, Nagroda Specjalna im. Konstantego Przybory, czy Grand Prix oraz Nagroda za najlepszą aranżację na Festiwalu Piosenki Musicalowej im. Georga Gershwina. Współpracowała z wieloma znanymi wokalistami, muzykami oraz aktorami, występując m.in. na scenach teatrów i filharmonii, brała udział w wielu festiwalach i muzycznych projektach, tworząc autorskie aranżacje utworów oraz kompozycje. Od ponad roku jest członkiem zespołu Studio Accantus.